Home Pozvánka na společnou výpravu do Borotína, říjen 2016
Říj 11th, 2016

Pozvánka na společnou výpravu do Borotína, říjen 2016

Ahoj bráško,

tím, jak postupuje školní rok, tak přišel čas na první víkendovou výpravu tohoto roku, která se uskuteční již tento víkend – 14. 10. až 16. 10. Borotíně, kdy budeme spát na zdejší faře. Výprava se bude nést v duchu Kačeřích příběhů. Výprava je tentokrát spojená se sesterským dívčím oddílem, a tak se alespoň všichni mezi Karibem a Lyrou seznámí.

Sraz bude v pátek v 17.15 za autobusovým nádražím v Táboře. Návrat pak bude v neděli v 11.20 před vlakovým nádražím. S sebou si pak vezmi spacák a karimatku, přezůvky, 300 Kč, věci jako na schůzku, jídlo a pití na pátek, teplé oblečení na víkend, pláštěnku.

Zároveň prosíme rodiče o potvrzení, zda se váš syn zúčastní, či případně nezúčastní, a to co nejdříve, prostřednictvím emailu či SMS na níže uvedený kontakt. Výrazně nám to pomůže při přípravě programu a nákupu jídla.

Těší se na tebe,
Petr Milichovský – Hedík, tel. 723 338 526
Anna Hotmarová – Anička, tel. 720 461 674, anna.hotmarova@gmail.com

(Příklad programu skautské výpravy máme na stránce Ukázkové programy.)