Home Pozvánka na Vánoční schůzku 2017
Pro 5th, 2017

Pozvánka na Vánoční schůzku 2017

Ahoj bráško,

zvemě tě na Vánoční schůzku oddílu, v pátek 15. prosince od 16.00 do 19.30 na klubovně. S sebou si vezmi věci jako na schůzku, 50 Kč a pokud máš tak skautský kroj či tričko. Vánoční schůzka ten týden nahrazuje jak schůzku vlčat, tak schůzku skautů.

Probuzení prastarého dárce: Dávno předtím, než vánoční dárky rozdával Ježíšek, tak o zimním slunovratu předával dárky Měsíční drak, který již dva tisíce let hibernuje. Letos je však jeho spánek slabší — přijď nám ho pomoci probudit, možná pak věnuje dárek i našemu oddílu!

Cukroví: Mnozí členové oddílu přinesou na vánoční schůzku na ochutnání cukroví – můžeš ho přinést i ty!

Dárky: Na vánoční schůzku také můžeš přinést zabalené dárky, které chceš věnovat ostatním členům oddílu. Můžeš přinést dárků kolik chceš, a pro koho chceš – všechny se pak rozbalí pod stromečkem.

Pokud by ses nemohl účastnit, dej nám prosím vědět předem; jinak počítáme s účastí všech členů oddílu.

Těšíme se na tebe, za oddíl,
Petr Hudeček – Profesor, +420 776 154 100
Petr Hajduch – Peťa