Jak se přidat

Pokud chcete být součástní našeho skautského oddílu, napište nebo zavolejte prosím vůdci oddílu (kontakt). Pokud je v oddíle volné místo, pozve vás na první schůzku, kde vás rádce nejspíš požádá o základní informace (adresu, telefon, zdravotní problémy dítěte).

Termíny pravidelných schůzek
Termíny pravidelných schůzek jsou na samostatné stránce.

Proč se přidat?
Podívejte se prosím na stránku Co je to skauting nebo Ukázkové programy, abyste zjistili, zda je skauting vhodný pro vašeho syna (webové stránky dívek zde).

Kolik to stojí?
Roční poplatek je zhruba 800 Kč (mění se rok od roku) a vybírá se v lednu 2016. Kromě toho se zvlášť platí za výpravy a tábor. Na jednodenních výpravách se platí jen za dopravu, je-li třeba; na vícedenních výpravách se vybírá kolem 300 Kč, tábor stojí asi 2500 Kč. (k čemu potřebujeme peníze?)

Věkové hranice
Přímo obvykle přijímáme všechny kluky a dívky od první do páté třídy ZŠ. Někteří naši členové ovšem také začali chodit už v předškolním věku a naopak někteří se přidali až v patnácti letech. Pro kluky na 2. stupni ZŠ máme ovšem oddělené schůzky pro starší, nazýváme je družinou Medvědů.

Další informace vám rádi poskytnou:

Umístění klubovny

SeznamShortened