Home Pozvánka na výpravu „Krotitelé duchů“
Lis 13th, 2018

Pozvánka na výpravu „Krotitelé duchů“

Jsi lovec duchů pro společnost Krotitelé duchů s.r.o. a čeká na tebe práce. Starosta Rynárce najmul tvoji společnost, protože jeho obec je obležena duchy. Ať už budeš chytat Strašidýlko strašpytlíčka, které se tě bojí víc než ty jeho, nebo lovit Gozera Ničitele, který vyhrožuje koncem světa, tvoje pomoc bude třeba!

Koná se vícedenní oddílová výprava 30. 11. – 2. 12. do Rynárce u Pelhřimova. Sraz je v pátek v 14:50 na vlakovém nádraží v Táboře. Návrat je v neděli ve 16:23 tamtéž. Na výpravě budeme spát ve vytápěné zděné budově. V neděli se nejspíše stavíme zaplavat v Pelhřimovském bazénu/mini-akvaparku. S sebou: přezůvky, plavky a ručník, spacák, 350 Kč, buřty na opékání, jídlo a pití na první den, kartáček a pastu, teplé oblečení (včetně čepice a rukavic), baterku, věci jako na schůzku. Medvědi a roveři berou také karimatku.

Prosíme rodiče, abyste nám co nejdříve dali vědět, zda se váš syn výpravy zúčastní, nezúčastní, nebo zda dosud není rozhodnuto. Pomůže nám to znatelně s přípravou výpravy.

Těší se na tebe,

Profesor, zástupce vedoucího oddílu, +420 776 154 100, petrhudecek2010@gmail.com
Pepa, rádce Svišťů

Doplňující informace:

Výprava je vhodná i pro nováčky; rádi ti s čímkoliv poradíme nebo pomůžeme.

Ešus a lžíce nejsou třeba, máme talíře a příbory. Budeme spát na adrese Rynárec 147. Vlakem jedeme přímo do Rynárce; v neděli končíme návštěvou bazénu a pak jedeme z Pelhřimova do Tábora. Pokud nebudeš chtít do vody ani do malého bazénu, vezmi si plavky a ručník stejně — budeš se dívat ze břehu.

Už jsme zde jednou byli, zápis do kroniky z výpravy v roce 2014 je také na našem webu: https://karibu7.skauting.cz/rynarec-kronika/.

Jako oblečení doporučujeme mikinu, bundu, pyžamo nebo jiné oblečení na spaní, náhradní oblečení, spodní prádlo a ponožky (na každý den jedny), rukavice, čepici.

Zde budeme bydlet.