Home Den stolních her a hlavolamů (pozvánka)
Led 14th, 2015

Den stolních her a hlavolamů (pozvánka)

Ahoj skauti, vlčata, roveři,

82. oddíl nás zve na den stolních her a hlavolamů v sobotu 24. ledna v Čekanicích.

Jejich pozvánka říká: „Zahrajete si známé i méně známé stolní hry (domino, pexeso, šachy, dáma, logik, člověče, nezlob se, mikádo, Scrabble a další), budete řešit různě obtížné hlavolamy, připravena je i závěrečná soutěž mezi oddíly. […] Akce je určená i pro neskauty, můžete přivést třeba sourozence nebo kamarády.“

S sebou: papír a tužku, 20 Kč, přezůvky, svačinu a hrneček – k dispozici bude čaj, dva lístky za 8 Kč (na 60 minut).

Můžete s sebou také vzít hry, které byste chtěli s někým hrát – skauti např. můžou vzít Oracion nebo Sakkulus, pokud byste chtěli.

Sraz je v 8.45 na Husově náměstí v Sezimově Ústí 1. Můžete se k nám také připojit až na autobusovém nádraží v Táboře, na zastávce MHD, v 9.12. Návrat je v 15.05 zpět na náměstí. Uvítám, pokud mi předem napíšete, že pojedete.

Těšíme se na vás,
Petr Hudeček – Profesor, 776 154 100, petrhudecek2010@gmail.com