Home Zahajovací schůzka 2014 – 2015
Zář 7th, 2014

Zahajovací schůzka 2014 – 2015

V sobotu 6. září proběhla zahajovací schůzka pro další skautský rok. Zúčastnili se Míša, Rychlík, Hedík, Tučňák, Spongebob, Gary, Lukáš, Pepa, Ondra, Daník, Šnek, Mikeš, Profesor a Péťa, omluveni jsou Pepa, Fíla a Milan.

bludiště

Po krátké běhací hře a seznamovačce jsme se vydali do lesa za Mýtinou vzpomínek, kde se dva týmy pokusily získat v bitvě vlajku – první klíč k dědictví Bílého hradu. To se nakonec podařilo týmu Šneka. Po další krátké procházce a hře (Artilerie) jsme se vrátili do klubovny, kde následoval oddělený program pro mladší vlčata a starší skauty. Zatímco skauti probírali svůj program na nadcházející rok, tak vlčata navíc ještě stavěla stan a v něm poté skládala obrázky stromů.

Nakonec ovšem ještě bylo třeba najít druhý klíč k dědictví Bílého hradu, a to obraz hradu samotného v pavoučím sklepě. I to se ovšem v časovém limitu povedlo a kromě odměny získali všichni jeden střípek obrazu, který musí střežit až do doby, kdy začne padat listí a přijde čas hrad najít.

Fotky ze schůzky naleznete ve fotogalerii: http://karibu.rajce.idnes.cz/zahajovaci_schuzka_6.9.2014/
Termíny schůzek naleznete v sekci Jak se přidat.

Zapsal Profesor.
Fotografovala paní Hudečková.