Home Zářijová jednodenka
Zář 21st, 2014

Zářijová jednodenka

V mlhavém ránu, v sobotu 20. září, jsme se sešli na první společné výpravě v tomto roce.

Autobusem jsme se přiblížili do Klokot, odkud jsme plánovali sejít do údolí Lužnice. Cestou se Danovi zakutálela lahev s pitím pod kola právě projíždějícího auta, která pochopitelně tlak nevydržela a všechny překvapila dlouhým gejzírem šťávy. Dlouhou zastávkou pro nás byla Geologická expozice v „Modrém lomu“, kde se všichni zabavili lezením a hraním mezi kameny. Pak jsme pokračovali dále přes lávku na druhý břeh Lužnice, kde jsme se coby zlatokopové vydali po stopách výprav na bájný Klondike. Vlčata část cesty zvládla se zavázanýma očima, s navigací skautů (přes kořeny, lávky, hrázky).

Po několika hrách jsme museli přidat do kroku, abychom jentaktak stihli autobus zpátky.

Účast: Peťa, Hedík, Míša, Tučňák, Daník, Pepa