Home Letní tábor 2018
Kvě 1st, 2018

Letní tábor 2018

Chcete s námi vyrazit na letní tábor?

Pokud tě zaujala naše činnost a chceš strávit 14 dní pod stanem společně s námi, můžeš se připojit. Stačí, když se přijdeš podívat na některou z pravidelných schůzek, abychom se společně seznámili 🙂

Termín tábora: 14.-28. července 2018, Dlouhá lhota
Cena: 2.700,- Kč

Jak náš tábor vypadá?

Náš letní tábor je tradiční tábor s podsadovými stany, umístěný v přírodě. Na místě není žádná zděná budova ani elektřina, přesto je samozřejmostí určitý komfort – možnost mytí v teplé vodě, čerstvé potraviny, atp.) O program a zázemí se starají vedoucí s potřebnou kvalifikací a dlouholetou praxí. Na chodu tábora se – přiměřeně svému věku – také podílejí děti. Pomáhají se stavbou, přípravou jídla apod.

Obvyklou táborovou činností je hraní her, sportů, koupání, učení se skautským dovednostem, spolupráci ale i samostatnosti. Letošní celotáborovou hrou jsou Indiáni.

Pro koho je tábor určen?

Tábor je určen pro děti ve věku od 7 do 15 let. Výhodou skautských táborů je, že jsou vyvrcholením celoroční činnosti. Děti i vedoucí se tak navzájem velice dobře znají. Proto chceme, aby se i případný nováček účastnil minimálně 2 schůzek před konáním tábora.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o náš letní tábor se obraťte vedoucí tábora:

Mgr. Petr Hajduch (hajdap@seznam.cz, tel. 605 313 985) – kluci
Anna Hotmarová (anna.hotmarova@gmail.com, tel. 720 461 674) – holky