Home Společná výprava s Lyrou, březen 2018
Bře 11th, 2018

Společná výprava s Lyrou, březen 2018

Zvadlo na společnou výpravu můžete stáhnout zde.

Staň se součástí MASNA! Mimozemšťany Aktivně Sledující Nadnárodní Agentura hledá agenty, kteří by prošetřili nevyjasněné únosy, a ochránili naši Zem před možnou hrozbou z vesmíru. Jako odměnu za tvoji práci ti MASNA nabízí ubytování v luxusní vile u Borotína, která tobě, tvým kamarádům a tvým kamarádkám bude sloužit jako zabezpečená základna.

Ahoj bráško nebo sestřičko,

na společnou výpravu 7. oddílu Karibu a 6. oddílu Lyra vyrazíme o víkendu 23. 25. března 2018. Spát budeme ve vytápěném rodinném domě v Kamenné Lhotě u Borotína.

Sraz je v pátek 23. března ve 14:45 na autobusovém nádraží v Táboře. Návrat je na vlakové nádraží v Táboře v neděli v 15:23.

S sebou si vezmi spacák, vhodné oblečení (nezapomenout čepici a pláštěnku), přezůvky, baterku, kartáček a pastu, jídlo na první den (v pátek nebude společná večeře), věci jako na schůzku, 300 Kč. (Ešus, příbor ani karimatku nepotřebuješ.) Všechno zabal do jednoho batohu.

Prosím připrav a vezmi s sebou také papírové míčky (hadráky). Za každý míček dostaneš 2 body (maximum 10 bodů).

Můžeš si s sebou vzít Nemeton, bude volitelně příležitost ho hrát.

Těší se na tebe,

Petr Hudeček – Profesor, +420 776 154 100, petrhudecek2010@gmail.com
Josef Petr – Pepa, +420 721 220 026, pepa.petr3@seznam.cz
Anna Hotmarová – Anička, +420 720 461 674, anna.hotmarova@gmail.com

(Prosím, jakmile si budete téměř jistí, že pojedete nebo naopak, že nepojedete, napište prosím Prófovi nebo Aničce. Není to závazné, ale pomůže nám to se lépe připravit.)