Home Výprava do Jistebnice (pozvánka)
Říj 23rd, 2014

Výprava do Jistebnice (pozvánka)

whitecastle

“Bílý hrad je rozbořen. V troskách se však skrývají poklady a dávná tajemství, která může odhalit jen, kdo je dostatečně trpělivý, učenlivý, odvážný, schopný, anebo hbitý. Možná ty?”

Pozvánka na listopadovou skautskou výpravu

Ahoj bráško, zveme tě na oddílovou víkendovou výpravu do Jistebnice, která se uskuteční 7. – 9. listopadu. Důležité informace:

• Sraz:
    je v 16.35 v hale autobusového nádraží v Táboře.
  • Návrat:
    je v neděli v 13.15 tamtéž.
  • S sebou:
    spacák, karimatku, pláštěnku, přezůvky, 300 Kč, teplé oblečení a čepici, jídlo a pití na první den, oblečení na víkend, KPZ, uzlovačku, sešit, tužku, kartáček, pastu.
  • Podrobnosti:
    Budeme spát ve vytápěné zděné skautské klubovně v centru Jistebnice. Doplňující informace najdete níže na této stránce.
  • Pojedete?
    Na minulou výpravu se nám všichni skauti nebo jejich rodiče ozvali, a řekli, zda pojedou či nepojedou. Výrazně nám to usnadnilo přípravu akce. Prosím rodiče, abyste nám i tentokrát dali včas vědět, zda se váš syn výpravy zúčastní nebo nikoliv.
  • Bílý hrad.
    Začalo padat listí. Pokud jsi byl na zahajovací schůzce, víš, co to znamená, a co bys měl přinést s sebou – pokud jsi to tedy ještě neztratil.

Těší se na tebe,
Petr Hudeček – Profesor, +420 776 154 100, petrhudecek2010@gmail.com
Petr Hajduch – Peťa
Václav Milichovský – Vašek

Doplňující informace:

Pojedeme autobusem (!) z Tábora v 16.55 přímo do Jistebnice. Spát budeme v klubovně Jistebnického oddílu patřícího pod 13. středisko v Opařanech. Vracet se budeme autobusem z Jistebnice, který v 13.15 dojede do autobusového nádraží v Táboře, předávat děti budeme buď na výstupním nástupišti nebo v hale.

Klubovna má adresu Náměstí 167, 391 33 Jistebnice.

Budeme mít teplé jídlo v sobotu; v pátek budeme mít čaj, ale očekáváme, že si každý přinese vlastní jídlo na první den. Ešus a lžíce nejsou třeba, klubovna má talíře a příbory. V sobotu podnikneme výlet do okolí Jistebnice.

V klubovně budeme spát ve spacáku na karimatce ve vytápěné místnosti s dřevěnou podlahou. Budova je zděná. Přezůvky si vezměte; bude nějaké na půjčení, ale není jich neomezeně. V klubovně jsou záchody i sprcha. Pokud se chcete sprchovat, vezměte si vlastní ručník.

Kdo se účastnil zahajovací schůzky v září, získal střípek portálu Bílého hradu, který měl uchovat do doby, než začne padat listí. Kdo ho neztratil, nechť ho přinese na tuto výpravu, aby získal výhodu v bodování a ve hře, ovšem je možné na výpravu jet i bez něj. Stejně tak není pro vlčata povinná KPZ a uzlovačka, pokud je nemají.

Z účastnického poplatku jde zhruba 60 Kč na lístky na autobus, 100 Kč na nájem klubovny a 140 Kč na jídlo. Neočekáváme, že by nám peníze přebývaly.

Výprava je vhodná pro všechny členy oddílu.

Pokud vám tyto doplňující informace byly k užitku, nebo vám naopak něco chybí, napište prosím na petrhudecek2010@gmail.com. Děkuji.