Home Pozvánka na výpravu v listopadu 2019
Říj 26th, 2019

Pozvánka na výpravu v listopadu 2019

Poručíku! Tvoje jednotka kybernetických sil Armády České republiky je povolána k zajištění a obraně špičkového počítače QX3. Jak zjistíš, tento počítač obsahuje systém rozšířené reality a dokáže konstruovat hologramy nerozeznatelné od skutečnosti. Také proto se stal cílem nepřátelských hackerů. Zapoj se se svou jednotkou do obrany a pomoz tak své vlasti!

Ahoj bráško,

zveme tě na oddílovou výpravu do Malenic nad Volyňkou. Sraz je v pátek 15. 11. v 15:00 na vlakovém nádraží v Táboře.

Na konci výpravy se zúčastníme poslední zkoušky oddílové scénky před skautskou akademií. Tato zkouška probíhá na SPŠ, tedy výprava skončí v neděli v 16:00 před hlavní branou SPŠ na Maredově vrchu (po domluvě s rodiči tě můžeme předat také na náměstí v SÚ 1).

Budeme spát ve vytápěné skautské klubovně, přesto ale nezapomeň na teplé oblečení na ven.

Cena výpravy je 300 Kč. S sebou si vezmi také přezůvky, spacák, karimatku, čepici, rukavice, věci jako na schůzku, jídlo a pití na první den, teplé oblečení a baterku. Prosím také vyrob a vezmi s sebou 3 papírové míčky (“hadráky”).

Těšíme se na tvou účast,

Petr Hudeček – Profesor, 776 154 100, petrhudecek2010@gmail.com
Josef Petr